O mnie

Mam obecnie 23 lata. Dawniej zwykły webmaster i bloger, z czasem człowiek orkiestra o wielu talentach i zainteresowaniach. Od podstawówki interesowałem się tworzeniem wszelakich stron WWW, zaś pierwsze strony opierałem na silniku PHPFusion, były to strony poświęcone tematyce Motoryzacji (Moto-Center.cba.pl), Filmowo-Telewizyjnej (TVNews.c0.pl) a także w późniejszym czasie rozrywce (Luzz.c0.pl) i komunikatorowi GG (GGMax.c0.pl) . Jak doszło do tego, że zacząłem grać w Minecrafta? Minecrafta znałem już w gimnazjum od znajomych, którzy w to grywali, ale naprawdę zacząłem się nim interesować po stworzeniu w okolicach wakacji 2011 roku Vouz.pl czyli próby budowy serwisu społecznościowego takiego jak Facebook, opierałem to na darmowym jeszcze wtedy silniku, a sam serwis nie przetrwał, ale dzięki niemu i jego paru użytkownikom poznałem Minecrafta i zainstalowałem go , była to chyba beta 1.6.4 i od tej wersji zaczynałem.

Od Sierpnia 2011 roku stale zajmuję się tworzeniem serwerów Minecraft. Moim pierwszym serwerem było CraftersX, w późniejszym etapie tworzyłem kolejno EmpireX, VisualCraft, PixelCraft, JobCraft, NCraft.
Od 26 Listopada 2018 roku do 26 Lutego 2019 roku byłem właścicielem serwera ExploreSurv.eu (Dawne ClassicSurv.eu), był to pierwszy serwer typu Survival jaki prowadziałem. Poprzednie serwer jakie prowadziłem to FreeBuild i RPG. 27 Lutego 2019 roku serwer został przejęty przez Vindow i MasznoJ (MuchnoY na Discord). Na tym serwerze zakończyłem tworzenie swoich serwerów Minecraft, zaś 7 Sierpnia 2019 roku minęłoby równe 8 lat od stworzenia pierwszego serwera Minecraft o nazwie CraftersX.

Poza Minecraftem byłem pierwszym właścicielem i założycielem stacji internetowych xFM/vFM, 4FM, oraz MagicBassFM/MagicBass.eu. Stacje te grały głownie w klimacie elektroniki. Obecnie prowadzę także kanał muzyczny o nazwie XNTMusic i Mixando.

Po zakończeniu etapu z Minecraftem zamierzam zrobić coś w Hytale i odpłatnie pomagać innym przy tworzeniu serwerów Minecraft.

Ten blog służy mi udzielaniu swoich opini na różne tematy, reklamowaniu swoich projektów i wszystkiego co robię! 🙂 Możesz także dołączyć do moich społeczności:

Moja Grupa: https://www.facebook.com/groups/XNTZone

Mój Fanpage: https://www.facebook.com/XNTPL/

Discord: https://discord.gg/5bCFRM2

Kanał XNTtv: https://www.youtube.com/channel/UC3-ACAHIErUEf8toAQg3JkQ

Kanał XNTMix: https://www.youtube.com/user/RetnaxTV

Kanał XNTMusic: https://www.youtube.com/c/XNTMusic